Pacific Beach Paradise By Cardo -Spacious Retreat San Diego

( ex. Beachside Bliss- 3-story Sleeps 12 )
San Diego
Tatil Evi Pacific Paradise By Cardo -spacious Retreat
8.0 Çok İyi
6 yorum

Pacific Beach Paradise By Cardo -Spacious Retreat San Diego

1328 Thomas Avenue, San Diego, ABD Haritayı göster
5 yatak odalı Pacific Beach Paradise By Cardo -Spacious Retreat, St Pauls Church And School'dan yürüyerek 9 dakikadan kısa bir mesafededir. Pacific Beach United Methodist Church'a yakın bir konumda bulunan Pacific Beach Paradise By Cardo -Spacious Retreat villasında veranda, barbekü imkanları bulunmaktadır.
Villa, San Diego şehrinin Pasifik Plajı semtinde, San Diego Uluslararasi havalimanından 15 dakikalık sürüş uzaklığında yer almaktadır. Tesis, Pacific Beach Taylor Branch Library'a 750 metre uzaklıktadır. Dışarıda yemek yemeyi seviyorsanız Ortiz's Taco Shop restoranı 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Villa 4 banyo odasına da sahiptir.
Konukların kullanabileceği tam donanımlı mutfak vardır. Pacific Beach Paradise By Cardo -Spacious Retreat, line nr 30 otobüs durağından 450 metre uzaklıktadır. Bu tesis binicilik, balıkçılık sevenler arasında popüler.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Özel plaj
  • Spor aktiviteleri
  • Klima
  • Evcil hayvanlar
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Marina Village Conference Ctr - 4,2 km
  • SeaWorld San Diego - 4 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 13 km
Tren istasyonları
  • San Diego Old Town Transportation Center - 7 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Otel genelinde ücretsiz Wi-fi mevcuttur
  • Otopark
  • Evcil hayvanlara izin verilir
  • Duman dedektörleri

Yemek

  • Su ısıtıcısı
  • Kurutucu
  • Mutfak aletleri

Spor ve Dinlenme

  • Plaj erişimi
  • Şezlonglar
  • Su parkı
  • Bahçe
  • Barbekü imkanları
  • Su sporları
  • Binicilik
  • Bisiklet
  • Golf kortu
  • Balık avı

Oda imkanları

  • Klima
  • Isıtma
  • Veranda
  • Bahçe mobilyası
  • Çay ve kahve imkanları
  • Yemek masası
  • Çamaşır makinesi
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Özel plaj
  • Spor aktiviteleri
  • Klima
  • Evcil hayvanlar

Otel Politikası

Giriş: 16:00-22:00 arası
Çıkış: 10:00'a kadar
Ruhsat numarası631624,STR-00911L
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Sa 20 Oct
Ça 21 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor